На Черкащині працівники отримають компенсацію за вимушене безробіття

На-ЧеркащиніРоботодавці продовжують Черкащини формують пакети документів щодо отримання допомоги по частковому безробіттю для своїх працівників.

На сьогодні більше 200 роботодавців Черкащини, які зупинили свою діяльність у зв’язку з карантином, подали відповідні документи до служби зайнятості. Щодо них прийняті позитивні рішення щодо отримання допомоги по частковому безробіттю.

Понад 2 тисячі працівників, які вимушено не працювали під час карантину, отримають найближчим часом кошти. 

Допомога встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, з розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу), встановленої працівникові. Допомога з часткового безробіття за місяць не може перевищувати розмір мінімальної заробітної плати – 4 723 грн.

Найактивнішими є роботодавці з міста Черкаси, Смілянського та Монастирищенського районів.

Для отримання допомоги роботодавець повинен звернутися до центру зайнятості за місцем його реєстрації як платника єдиного внеску і подати чотири документи:

  • заяву на отримання допомоги,
  • копію наказу із зазначенням дати початку зупинення чи скорочення діяльності,
  • відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу,
  • довідка, видана ДПС про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців.

Водночас, наголошуємо, що роботодавець особисто відповідає за достовірність поданих документів та цільове використання коштів. У разі подання роботодавцем недостовірних відомостей кошти будуть з нього стягнені.

Першим, хто сформував пакет документів на Черкащині для отримання фінансової підтримки від держави, стало смілянське підприємство.

Підхопили естафету роботодавці міст Черкаси, Канева, Золотоноші, Умані та Черкаського району.

На сьогодні майже з усіх районів області подаються пакети документів на розгляд до Черкаського обласного центру зайнятості, повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *