На Черкащині працевлаштовано 36 боржинків зі сплати аліментів

У рамках виконання Меморандуму між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України, який було підписано 21 січня 2019 року, на Черкащині працевлаштовано 36 боржників по аліментах. Про це повідомив очільник Головного територіального управління юстиції Олександр Свіренюк.

«Меморандум про співпрацю між органами державної виконавчої служби та службою зайнятості показує перші непогані результати. Так, завдяки співпраці державних виконавців з центрами зайнятості, з моменту підписання Меморандуму, 36 боржників, які мають заборгованість зі сплати аліментів, у різних куточках Черкаської області отримали офіційне місце роботи», – зазначив Олександр Свіренюк. 

Найпоширеніші професії, на які відбувалося працевлаштування – робітничі.               

«Наша мета – сприяти зайнятості боржників з виплати аліментів, для того,щоб нагадати їм про батьківський обов’язок і найменші українці отримали свої законні кошти. Черкаська юстиція стоїть на захисті прав дітей», – додав він.

Крім того, упродовж першого кварталу 2019 року завдяки реалізації ініціативи #ЧужихДітейНеБуває фінансову підтримку від своїх батьків отримали 9 356 дітей Черкащини. Державні виконавці Черкаської області стягнули більше 42 млн грн боргів з аліментів із безвідповідальних батьків. І це на 12 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *