На Черкащині порушникам нарахували майже 11 мільйонів гривень штрафу

В.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Дмитро Таран розповів про результати проведення контрольно-перевірних заходів з боротьби з тіньовим ринком пального, алкоголю та тютюну.

У 2019 році за результатами 252 перевірок застосовано 10,9 млн.грн. фінансових санкцій за порушення порядку продажу пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Зокрема, виявлено зберігання та продаж фальсифікованих алкогольних напоїв, продаж алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пальним без ліцензії, неповнолітнім, без марок акцизного податку, у непризначеній тарі.

З кінця грудня 2019 року до 15 січня 2020 р. проведено також 28 перевірок суб`єктів господарювання за місцем провадження діяльності АЗС/АЗГП, за результатами яких:

  • встановлено 5 фактів реалізації пального без ліцензії та застосовано штрафних санкцій у розмірі 1,3 млн.грн.;
  • добровільно припинили свою діяльність та демонтовані власниками 10 заправних станцій, які працювали без дозвільних документів;
  • складено 11 адміністративних протоколів за порушення порядку провадження господарської діяльності;
  • з незаконного обігувилучено 259,5 тонн паливно-мастильнихматеріалів на суму 5,9 млн. гривень.

З початку роботи ГУ ДПС у Черкаській області проведено 39 фактичних перевірок АЗС/АЗГП, за результатами сума штрафів складає 8,8 млн. гривень. 

Робота в цьому напрямку триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *