На Черкащині поліція перевірила стан доріг

indexЗ 02 по 23 березня співробітники відділу нагляду за станом доріг управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області спільно з дорожніми і комунальними організаціями провели позапланові обстеження вулично-дорожньої мережі. Обстежено близько 1323 кілометра автомобільних доріг та вулиць Черкаської області. З початку проведення позачергового обстеження автомобільних доріг та вулиць області складено 9 протоколів про адміністративні правопорушення, з яких за ст. 139 КУпАП – 5 адміністративний протокол (Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення), 

за ст. 140 – 4 адміністративних протоколи (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт).

На усунення недоліків, виявлених під час обстеження вулично-шляхової мережі, до дорожніх та комунальних організацій направлено 38 вимог та 56 інформацій до органів місцевого самоврядування. За незадовільне утримання вулично-шляхової мережі, що призвело до пошкодження транспортних засобів на відповідальних осіб, які безпосередньо відповідають за стан утримання автомобільних доріг та вулиць, складено 1 адміністративний протокол, матеріали направлено до суду (ст. 140 ч.4 КУпАП).

Сектор комунікації поліції Черкаської області

<

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *