На Черкащині почастішали нещасні випадки на водоймах

141660330_4995996747139346_620795902576756125_oСьогодні бригади екстренки 6 разів виїжджали на виклики на водойми, де громадяни провалювалися під лід. Добре, що поряд були небайдужі, які допомагали їм вибратися з-під криги і це щастя, що люди залишаютьсяся живі. Але в цей час всі екстрені служби терміново виїжджали до місця події, аби встигнути попередити горе, повідомила Ірина Назарок, речниця обласного центру екстренної медичної допомоги тп медицини катастроф.

О 10:17 в диспетчерську надійшов виклик про те, що у Черкасах на пляжі «Живчик» під лід провалився чоловік. Бригада швидкої, не гаючи ні хвилини, виїхала до пацієнта.

О 12:04 диспетчер знову прийняла виклик про те, що на Першому причалі під Черкасами під кригу пішов чоловік. Свідки його витягли, але про стан потерпілого нічого не повідомили.

О 14:13 диспетчеру повідомили, що у селі Матусів на Шполянщині під лід провалилося двоє чоловіків. До місця події терміново виїхала бригада екстренки.

О 16:23 знову надійшов виклик про те, що чоловік провалився під кригу. І цього разу знову на Першому причалі під Черкасами. Повідомили, що пацієнт перебував у свідомості.

О 16:45 диспетчеру повідомили, що у селі Григорівка Канівського району під лід пішли двоє чоловіків, а третій намагається їх рятувати. До місця події виїхали дві бригади швидкої. Станом на 18-ту годину стало відомо, що всі троє чоловіків загинули.

Любителям порибалити взимку нагадують, що лід не терпить необачності. Медики закликають жителів та гостей області утримуватися від виходу на кригу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *