На Черкащині під час відкриття сезону полювання на порушників склади 13 протоколів

полюванняУ мисливських угіддях Черкащини розпочався сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин. Днями полювання встановлено суботу та неділю.

Під час відкриття сезону полювання рейдоі бригади держлісгоспів Черкащини провели вже 36 рейдів. Під час яких склали 13 протоколів на порушників правил полювання.

До слова, від початку року складено 88 протоколів за порушення правил полювання, накладено штрафів на загальну суму 14,5 тис. грн. Збитки від незаконного добування тварин вже склали 96 тис. грн.

Лісівники нагадують, відповідно до наказу Мінприроди та Мінагрополітики «Про затвердження Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)» доведеться сплатити серйозні штрафи за браконьєрство.

За незаконне добування або знищення оленя плямистого – 50 тисяч гривень, дикого кабана – 40 тисяч гривень, козулі – 32 тисячі гривень, бобра – 10 тисяч гривень, зайця-русака – 8 тисяч гривень, інформують в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *