На Черкащині під час оздоровлення дітей ускладнень епідемічної ситуації не було

діти літо одоровленняУ зв’язку зі складною епідситуацією, пов’язаною з поширенням  COVID – 19 в Україні, відкриття закладів оздоровлення та відпочинку для дітей, згідно з рішенням Кабміну було дозволено лише у серпні.

У Черкаській області працювали 5 таких закладів, де  відпочили майже 600 дітей. Напередодні відкриття фахівці Держпродспоживслужби провели у них комісійні обстеження. 

Як наслідок, виявлено ряд порушень щодо забезпечення закладів засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами відповідно до потреб, проте зазначені недоліки були усунені до того, як заклади відчинили свої двері для юних відпочивальників.

Фахівці Держпродспоживслужби провели забір зразків води та харчових продуктів для лабораторних досліджень, яку провели у державній лабораторії Держпродспоживслужби. Відхилень від гігієнічних нормативів у відібраних зразках виявлено не було.

Під час роботи закладів оздоровлення та відпочинку ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, пов’язаної з перебуванням у них дітей, не реєструвалося, інформують в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *