На Черкащині переселенці почали отримувати допомогу від ООН

гроші виплатиАгентство ООН у справах біженців проводить збір даних для надання своєї допомоги, зокрема грошової, людям, які були змушені покинути свої домівки внаслідок воєнних дій після 24 лютого 2022 року.

Із 6 червня запроваджені додаткові критерії вразливості, що застосовуються для осіб, які будуть реєструватися на отримання допомоги, та включають такі категорії осіб чи сімей.

Внутрішньо переміщені особи, які вже надали свої дані для включення у програму грошової допомоги від УВКБ ООН, отримають свої виплати за умови, що вони не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації.

Збір даних відбуватиметься працівниками партнерської організації – БФ «Право на Захист» за адресою м. Черкаси, бульвар Шевченка, 460 (ЧДТУ) і передбачатиме збір даних про кожного члена домогосподарства, які приїхали разом.

В Агенстві повідомляють, що якщо людина була зарахована на фінансову допомогу в розмірі 2220 грн/особа/місяць від іншого агентства ООН/гуманітарної організації, то ця особа не зможе бути зарахована на допомогу УВКБ ООН. Це один і той самий вид допомоги, який реалізують різні агенції.

Прийом документів проводиться за адресою:
м. Черкаси, бул. Шевченка, 460, ЧДТУ, читальна зала (вхід з вул.Кобзарська)
Пн-Пт 09:00 – 17:30

Для реєстрації в електронну чергу центру в м. Черкаси можна звернутися за телефоном – 0931910120.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.