На Черкащині перерахували пенсії 40 тисячам працюючих пенсіонерів

Перерозподіл коштівОсобливості перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам у 2022 році обговорили сьогодні під час пресконференції в Головному управлінні Фонду на Черкащині.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга повідомив, що відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 1 квітня проведено перерахунок пенсії тим особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули права на проведення перерахунку.

Медійникам пояснили, що оскільки страхувальники подавали звіти про сплату єдиного соціального внеску за І квартал 2022 року до 10 травня, перерахунок працюючим пенсіонерам проведено у травні.

Враховано лише страховий стаж, набутий після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або – у разі доцільності – стаж та заробітну плату, набуті після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

– Головне управління Пенсійного фонду України в області провело перерахунок пенсії з 1 квітня 2022 року понад 40 тис. пенсіонерів, із них 5,9 тис. – по стажу та заробітній платі після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. Розмір пенсії зріс у 15 тис. осіб, середній розмір їхнього підвищення – 206,89 грн (по Україні – 168,07 грн), – зазначив Олександр Супряга.

Пенсію у підвищеному розмірі жителі Черкащини отримають у червні з доплатою за квітень і травень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.