На Черкащині – останній тиждень метеорологічного літа, після чого, погода погіршиться

погода_осіньВ атмосфері ситуація потупово змінюється. До 15 жовтня південні вітри продовжать нести у наш регіон добре прогріте повітря із Середньої Азії та Середземномор’я, тому утримається переважно тепла без ефективних опадів погода. Температура вночі 7-12º, вдень 16-21º, повідомив начальник Черкасько обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Лагідна та спокійна погода сприятиме вегетації озимини, завершенню всіх видів польових і господарських робіт та доброму відпочинку по осіннім паркам, що корисно не тільки для здоров’я, але й сприятливо впливає на емоційний стан, нервову систему та настрій.

Але вж у п’ятницю, внаслідок активізації атлантичних циклонів розпочнеться погіршення погодних умов і у наступні вихідні очікуються дощі та зниження температури повітря: вночі 2-7º, місцями заморозки інтенсивністю 1-2º, вдень лише +8..+10º.

Така погода негативно впливатиме на життєзабезпечення населення, тому сміливо можна розпочинати опалювальний сезон, оскільки середньодобова температура повітря прогнозується нижче +8º.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *