На Черкащині орендаря змусили сплатити півмільйона гривень боргу за користування землею

оренда земліЗвенигородська місцева прокуратура минулого року встановила факт неефективного використання земельних ділянок, що призвело до порушення інтересів держави.

Орендар, уклавши договір довготривалої оренди земельної ділянки загальною площею 36 га, упродовж 2018-2019 років накопичив більше 500 тис. грн. заборгованості з плати за землю.

Крім того, оскільки строк дії спеціального дозволу підприємству на користування надрами, закінчився 24.05.2016, воно не мало підстав для використання земелі за цільовим призначенням.

З огляду на це прокурор звернувся до суду за стягненням заборгованості до бюджету та поверненням земельної ділянки державі.  

Під час судового розгляду справи за позовом підприємством вжито заходів щодо поновлення дозволу на спеціальне користування надрами та сплачено накопичену заборгованість,  у зв’язку з чим господарським судом Черкаської області справу закрито.

Таким чином, за втручання прокурора порушення інтересів держави усунуті інформує пресслужба  Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *