На Черкащині очікують на третю вакцину від коронавірусу – Pfizer

вакциниЗ 15 квітня на Черкащині розпочали вакцинувати населення китайською вакциною CoronaVac від COVID-19. Минув лише тиждень щеплення, а в області очікують на постачання іншої вакцини від коронавірусу – Pfizer. Про це повідомила в.о. начальниці управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Тетяна Бондар, передає сайт Черкаської ОДА.

Для того, щоб щеплювати населення німецькою вакциною Pfizer, навчили дві мобільні бригади. При необхідності кількість бригад збільшать.

За словами Тетяни Бондар, навчання медичних працівників проводять для застосування конкретної вакцини. Адже кожна вакцина має свої особливості.

«Вакцина Pfizer за дорожньою картою визначена для застосування мешканців та працівників інтернатних будинків соціального захисту. Ці люди підпадають найбільшому ризику, тому що вони перебувають у «замкнутих» колективах», – каже Тетяна Бондар.

24 лютого 2021 року черкащан розпочали щеплювати вакциною CoviShield. Наша область отримала 16 200 доз вакцини. Нею щеплювали медичних працівників та людей старшого віку.

З 15 квітня в області розпочали щеплення вакциною CoronaVac Sinovac Biotech, яку отримали у кількості 4720 доз. Цією вакциною щеплюють освітян, які братимуть участь в Зовнішньому незалежному оцінюванні, тмаломобільні групи населення та їхніх доглядачів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *