На Черкащині найбільше в Україні зареєстрованих сільськогосподарських кооперативів

сільське господарство кооператив121 сільськогосподарський обслуговуючий кооператив зареєстрований в області. Це – найвищий показник серед областей України. Їхнє розташування маркували на спеціальній карті, інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на обласний Департаменті агропромислового розвитку.

За видами діяльності вони поділені на багатофункціональні – 73, заготівельно-збутові – 18, переробні – 8 та інші – 22.

На Смілянщині таких кооперативів наразі 8. Вони працюють в селах Костянтинівка (3 кооперативи), Попівці, Санжарисі, Великій Яблунівці, Березняках та у місті Сміла. Займаються розведення тварин, допоміжною діяльністю у рослинництві, консервуванні фруктів та овочів, переробленні та виробництві молочних продуктів.

Минулоріч в області з’явилися два сільськогосподарських обслуговуючі кооперативи у Катеринопільському та Драбівському районах.

Цьогоріч розпочали роботу два сільськогосподарських обслуговуючих кооперативи на Лисянщині.

– В області розроблена та діє програма підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств на період до 2020 року, – відзначає директор Департаменту Анатолій Яріш. – У її межах рішенням обласної ради на цей рік виділили  2 млн грн на умовах співфінансування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *