На Черкащині модернізували інвестиційний портал

Інвестиційний портал Черкаської області оновили. Працювали над його модернізацією у Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Метою модернізації порталу було розширення функціональних можливостей для висвітлення структурованої інформації за трьома ключовими напрямками: Інвестиції, Експорт та Туризм. Інформація доступна українською та англійською мовами. Крім того, у сайту з’явилася адаптована мобільна версія.

Наразі для потенційних інвесторів відображена інформація про понад 70 вільних земельних ділянок та виробничих приміщень регіону, які їх можуть зацікавити.

Додали окремий напрямок, який раніше взагалі не був презентований, – регіональні виробники з їх продукцією для можливого експорту. Нині на порталі потенційні партнери можуть ознайомитися з інформацію про більш ніж 80місцевих виробників.

Робота над наповненням та просуванням порталу триватиме й надалі. І якщо  Ви шукаєте потенційних партнерів чи інвесторів, звертайтеся (export@drr-ck.gov.ua), інформацію про Вас буде розміщено на порталі.

Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *