На Черкащині майже у 43% перевірених закладах та об’єктах виявили порушення

Упродовж І кварталу 2019 року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та його територіальних підрозділів в рамках здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду проведено 152 планові та позапланові перевірки об’єктів, зокрема, навчально-виховних, лікувально-профілактичних закладів, підприємств питного водопостачання та ін. Про це інформують в  Управлінні Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Порушення санітарних норм та правил виявлені майже у 43% випадків, зокрема, у лікувально-профілактичних закладах – 27 % (мм. Черкаси, Умань, Сміла, Золотоніський, Лисянський, Чигиринський, Шполянський райони), підприємствах централізованого водопостачання – 67 % (мм. Сміла, Умань, Драбівський, Жашківський райони), дошкільних навчальних закладах – 68% (мм. Черкаси, Сміла, Городищенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Кам’янський, Канівський, Катеринопільський, Маньківський, Монастирищенський, Смілянський, Тальнівський, Христинівський, Шполянський райони), об’єктах поводження з пестицидами та агрохімікатами – 22 % (м. Умань, Уманський, Корсунь-Шевченківський райони).

За результатами проведених перевірок за виявлені порушення санітарного законодавства на посадових осіб накладено 24 штрафи, за матеріалами Держпродспоживслужби притягнуто до дисциплінарної відповідальності 1 працівника. Керівникам суб’єктів господарювання Держпродспоживслужбою направлено 64 приписи щодо усунення порушень санітарного законодавства, на адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, організацій 72 інформації з відповідними пропозиціями. За пропозиціями Держпродспоживслужби власниками об’єктів знято з реалізації понад 350 кг недоброякісної продукції, тимчасово призупинялася експлуатація 1 об’єкту, 51 працівник з числа декретованих контингентів відсторонялися від роботи, організовано проведення позачергового гігієнічного навчання з прийняттям заліків фахівцями Держпродспоживслужби 139 працівників.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *