На Черкащині майже сотня прикордонників завершили курс підготовки та відбули до прикордонних загонів

119018844_1469574876566974_1792053722803532675_nБлизько 90 військовослужбовців строкової служби завершили курс підготовки на Черкащині у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Склавши військову присягу, охоронці кордону вибувають на західний кордон до Чопського та Мукачевського прикордонних загонів.

У відділах прикордонної служби «зелені берети» пройдуть допідготовку та познайомляться з ділянкою відповідальності. Надалі їхня служба буде пов’язана із прикордонним контролем на пунктах пропуску. Їх діяльність буде спрямована на оформлення та пропуску осіб через державний кордон, а також проти переміщень контрабанди, наркотичних засобів, зброї тощо.

Збільшення кількості особового складу на кордоні – це значне посилення наших рубежів молодими та вмотивованими юнаками, які готові виконувати обов’язки щодо охорони кордонів нашої держави, інформують у Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *