На Черкащині майже 6 тисяч атовців уже отримали у власність земельні ділянки

Для забезпечення учасників АТО земельними ділянками Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом восьми місяців цього року видало 1086 наказів про надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок орієнтовною загальною площею 1941,57 га.

Загалом із початку реалізації ініціативи щодо надання землі атовцям (улітку 2014 року)  Держгеокадастр області надав 7497 дозволів для розробки землевпорядної документації на загальну площу 12 753,64 га. А саме: для ведення індивідуального садівництва, особистого селянського господарства.

Нині в області 5875 осіб із числа військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх родин уже отримали у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності земельні ділянки загальною площею 10160,48 га.

На сьогодні до Головного управління Держгеокадастру в області надійшло 13392 клопотання від учасників АТО, що виявили бажання отримати земельні ділянки.

Як інформують в управлінні, в кожному відділі Держгеокадастру у районах є відповідальний працівник, якому доручено цей напрям роботи. Адже перш, ніж звернутися до Головного управління в Черкаси, військовослужбовці мають отримати вичерпну консультацію в тому районі, де хочуть отримати земельну ділянку.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Прес-служба Черкаської ОДА

за інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *