На Черкащині майже 300 прикордонників урочисто склали присягу

118301243_1454440788080383_6391302456759464787_oСьогодні у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбулася церемонія складання Військової присяги.

Майже 300 військовослужбовців строкової служби присягнули на вірність Українському народові.

До цього під керівництвом досвідчених офіцерів Головного центру прикордонники пройшли курс загальновійськової підготовки, отримали теоретичні знання і практичні навички.

З гордістю та неприхованим хвилюванням військовослужбовці строкової служби спостерігали за внесенням Бойового Прапору на стройовий плац. Один за одним вони присягнули ніколи не зрадити Українському народові.

На урочистостях персоналу Головного центру вручили подяки, грамоти та почесні грамоти, а також урочисто вручили нагрудні знаки «Відмінний прикордонник», відзнаки «Холодний Яр» та медалі «За сумлінну службу».

Церемонія присяги завершилась урочистим маршем персоналу Головного центра та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

Зовсім скоро молоді прикордонники будуть направлені для подальшого проходження служби до органів охорони державного кордону, інформують у центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *