На Черкащині дослідили, які продукти жителі споживають найбільше

nesumsn-produkti-harchuvannya_353За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке на постійній основі проводить Головне управління статистики, у домогосподарствах Черкащини одна особа споживала у середньому за місяць:
хліба і хлібних продуктів – 9,5 кг; м’яса і м’ясопродуктів та сала (в перерахунку на м’ясо) – 4,9 кг; риби та рибопродуктів – 1,9 кг; молока, молокопродуктів, масла (в перерахунку на молоко) – 18,4 кг; яєць – 20 шт.; олії та інших рослинних жирів – 1,5 кг; фруктів, ягід, горіхів, винограду, кавунів, динь – 3,5 кг; овочів, картоплі, грибів – 13,6 кг, у т.ч. картоплі – 5,7 кг; цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби), меду – 3,1 кг.

У IІ кварталі 2018 року порівняно з відповідним періодом 2017 року відбулися зміни в структурі харчування домогосподарств Черкащини.

Збільшилось споживання риби та рибопродуктів на 18,8%, молока, молокопродуктів та масла (в перерахунку на молоко) на 11,5%, фруктів, ягід, горіхів, винограду, кавунів, динь на 9,4%, м’яса, м’ясопродуктів та сала на 6,5%, хліба і хлібних продуктів на 4,4%, овочів, картоплі, грибів на 2,3% (зокрема, картоплі зменшилось на 3,4%).

Зменшилось споживання сала та жирів тваринних на 14,3%, яєць на 4,8%. Залишилось на рівні ІІ кварталу 2017р. споживання масла, олії та інших рослинних жирів, цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.