На Черкащині діють 11 мобільних бригад, які допомагають жертвам домашнього насильства

насилляНа сьогодні в області діють 11 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги жертвам домашнього насильства. Вони надають соціально-психологічну допомогу постраждалим особам у разі отримання повідомлень про домашнє насильство.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на обласне управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Мобільні бригади є в Черкасах, Умані, Ватутіному, Канівській міській ТГ, Чигиринській міській ТГ, Звенигородській ТГ, Городищенській ТГ, Сагунівській ТГ, Дмитрушківській ТГ, Білозірській ТГ, Степанецькій ТГ.

До територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Черкаській області у першому кварталі 2021 року надійшло 1560 звернень про випадки насильства в сім’ї.

1517 звернень надійшло від жінок, 42 – від чоловіків, 1 – від дітей. 2396 осіб на обліку з приводу вчинення насильства в сім’ї. Винесено 126 термінових заборонних приписів.

До Банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах (з приводу домашнього насильства) внесли 65 осіб.

19 дітей перебувають на обліку служб у справах дітей. Протягом 1 кварталу 30 сімей отримали соціальний супровід, послугами (щодо домашнього насильства) охоплено 65 осіб.

В області особи, які стали жертвами домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі можуть отримати допомогу в наступних закладах:

1. Комунальний заклад „Обласний центр соціально-психологічної допомоги“ Черкаської обласної ради. 

2. Обласний соціальний центр матері та дитини. 

3. Комунальні заклади „Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей“ та „Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані“ Черкаської обласної ради. 

4. Жіночий кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства „Мережка“ на базі благодійної організації „100% Життя Черкаси“. 

Жителям Черкащини нагаують, якщо ви зіткнулися з домашнім насильством особисто або стали його свідком, терміново завертайтеся на 102.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *