На Черкащині діє обмеження руху великовагових транспортних засобів

заборона вантажівкамСлужба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує перевізникам та водіям, що за умов підвищення температури повітря понад +28ºС діють тимчасові обмеження руху автомобільними дорогами державного значення автотранспортних засобів масою понад 24 т і навантаженням на вісь більше 7 т з 10.00 год. до 22.00 год. Таке обмеження діє впродовж усього літнього періоду.

Заборона руху для великоваговагових транспортних засобів вводиться для збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування у період спекотної погоди. Це вимушений захід спрямований для запобігання деформацій автомобільних доріг області та збереження дорожнього покриття у період спекотної погоди.
На автодорогах державного значення Черкаської області для відстою великовагового автотранспорту на період дії літнього обмеження руху Службою автомобільних доріг передбачено 42 майданчиків.

Перелік стоянок та місць для відстою автотранспорту можна переглянути за посиланням: https://ck.ukravtodor.gov.ua/…/velykohabarytni_ta_velykovah…

Служба автодоріг області закликає перевізників та користувачів доріг з розумінням і відповідальністю поставитись до питання збереження доріг від передчасних руйнувань та дотримуватись умов тимчасових обмежень руху. 

Дане обмеження діє і в інших областях України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *