На Черкащині чоловік, щоб помститися коханій, подзвонив у поліцію

Пра­ців­ни­ки Лисянського від­ді­лу по­лі­ції за лі­че­ні го­ди­ни вста­но­ви­ли осо­бу та зат­ри­ма­ли чо­ло­ві­ка, який хотів ввести в оману правоохоронців.

О пів на першу ночі 26 серпня на лінію «102» зателефонував чоловік та повідомив, що його знайома перевозить пластид із Київської до Рівненської області та Волині і невдовзі мають статися вибухи.

Правоохоронці одразу почали працювати над встановленням особи. Швидко з’ясували, що до поліції телефонував 50-річний житель Лисянки. Чоловік був добряче п’яним.

А такий жарт пояснив тим, що чотири місяці тому посварився зі своєю коханою, а коли випив зайвого, згадав старі образи й вирішив помститися жінці, створивши їй проблеми з поліцією.

Правоохоронці від­кри­ли кри­мі­наль­не про­вад­ження за за­ві­до­мо неп­равди­ве по­ві­дом­лення про заг­ро­зу безпеці гро­ма­дян, зни­щен­ня чи пош­коджен­ня об’єк­тів влас­ності.

Сан­кція пе­ред­ба­чає поз­бавлен­ня во­лі на строк від двох до шес­ти ро­ків.

До речі, чоловіка уже був раніше судимий. У ско­єно­му зіз­нався. Йому оголосили про підозру. На­ра­зі вирішуєть­ся пи­тан­ня про міру за­по­біж­но­го за­хо­ду, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *