На Черкащині чоловік налагодив масове виробництво підробного алкоголю

Завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно жителя Черкащини, який незаконно виготовляв алкогольні напої, зберігав та збував їх (ч. 1 та ч. 2 ст. 204 КК України).

Під час досудового розслідування установлено, що обвинувачений  з листопада до грудня 2019 року налагодив масове виробництво алкогольних напоїв, які у подальшому зберігав і збував серед населення міста Черкаси під виглядом горілки та коньяку, розфасувавши у ємності об’ємом по 5 та 10 літрів.

Під час досудового слідства з незаконного обігу вилучено 6 870 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв та 2 900 літрів спирту етилового.

Довідково: особі загрожує покарання за ч. 1 ст. 204 КК України у вигляді штрафу до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів, за ч. 2 ст. 204 КК України – позбавлення волі на строк до 5 років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення, інформує пресслужба  прокуратури Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *