На Черкащині апробують новий механізм розгляду звернень за грошовою допомогою

податки грошіНовий механізм у розгляді звернень громадян за одноразовою грошовою допомогою апробують на Черкащині. Аби якісно надавати всім заявникам допомогу, їх умовно ділитимуть на чотири категорії.

Таку пропозицію першого заступника очільника області В’ячеслава Швеця підтримали на засіданні комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Наразі до комісії звертаються громадяни, які потребують допомоги, різних соціальних груп та із різними складними життєвими ситуаціями, обставинами, що об’єктивно порушують їх нормальну життєдіяльність, що підтверджують відповідними документами, наголосив він. Тому актуальним є запровадити умовний поділ звернень громадян на чотири категорії із сумами виплати. Зокрема, для I категорії звернень –  1500 грн, II категорії – 1200 грн, III категорії – 1000 грн., IV категорії – 700 грн.

До першої категорії віднести звернення учасників Великої Вітчизняної війни та інвалідів війни, у тому числі осіб, інвалідність яких пов’язана із виконанням службових обов’язків в АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС категорії 1 А, онкологічних хворих, постраждалих від пожеж.

До другої категорії – постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС категорії 1 Б та осіб з інвалідністю з дитинства 1 групи.

До третьої категорії – осіб з інвалідністю по зору та осіб з інвалідністю з дитинства 2-3 групи, учасників АТО.

До четвертої категорії – осіб з інвалідністю, внаслідок проходження служби в армії, трудового каліцтва та загального захворювання, тимчасово переміщених осіб, інших категорій громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та підтверджують це документально.

Також голова комісії В’ячеслав Швець запропонував при розподілі коштів, виділених з обласного бюджету на надання одноразової грошової допомоги по КПКВК «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення», використовувати коефіцієнт 0,7% – для м. Черкаси та 0,8% – для міст обласного значення Черкаської області.

Члени комісії також розглянули 630 звернень громадян – жителів області щодо надання їм матеріальної допомоги.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *