На Черкащині актуалізували інтерактивну карту водних об’єктів

КартаЩе 32 об’єкти водного фонду додали на діючу в області інтерактивну карту. Загалом на неї нанесли вже 131 водний об’єкт, наданий у користування на підставі поновлених договорів оренди земельних ділянок та укладених договорів оренди водних об’єктів, а також 184 водних об’єктів, які будуть передані в користування через аукціон.

Запрацювала карта водних об’єктів, що знаходяться за адміністративними межами населених пунктів Черкаської області, у липні минулого року. Відтоді її постійно оновлюють та актуалізують. Карта проста в користуванні, завдяки ній кожен бажаючий може отримати інформацію щодо водних об’єктів, що передані в оренду після 2015 року та готуються для передачі на аукціон.

Крім того, на карті передається точне розміщення на території водного об’єкта, коротка інформація про орендаря та ліцитатора, що готує документи, площа водного об’єкта та його характеристика.

Довідково:

На території Черкаської області налічується 2968 водних об’єктів загальною площею 19659,2 га. З них 1753 водних об’єкти площею 12398 га знаходяться за межами населених пунктів. У Черкаській області паспортизовано 812 водних об’єктів, що становить 27,4 % від загальної їх кількості.

Пресслужба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *