На бюджетній комісії розглянули соціальні питання та внесли зміни до 37 міських цільових програм

dsc_013421 грудня під головуванням Юлії Любченко відбулося засідання постійної комісії питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності.

У роботі комісії взяли участь міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс, заступники міського голови.

Депутати розглянули проєкти рішень щодо затверджень Програми економічного і соціального розвитку міста та Програми приватизації та управління комунальним майном на 2021 рік. Загалом на засіданні розглянули проєкти та внесені зміни до 37-ми довгострокових міських цільових програм. Проєкти рекомендовані для розгляду на сесії міської ради.

На засіданні обговорили проєкти рішень щодо затвердження Положення про порядок відчуження об’єктів комунальної власності Сміли, збільшення статутного капіталу та затвердження Статуту комунального підприємства «Готельний комплекс «Сміла».

Також, депутати розглянули соціальні питання на 2021 рік: надання додаткової щомісячної допомоги політичним в’язням та репресованим, які проживають на території Сміли; надання пільг з місцевого бюджету на абонентну плату за користування телефоном; надання пільг сім’ям загиблих учасників бойових дій в Афганістані, жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», особам з інвалідністю – на комунальні послуги, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

dsc_0134 dsc_0137

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *