На бюджетній комісії розглянули питання щодо комунальної власності міста

img_20210118_101940У Будинку рад готуються до чергової сесії міської ради, яку заплановано провести 27 січня. Під головуванням заступника голови комісії Богдана Поліщука відбулося засідання профільної бюджетної комісії.

У роботі комісії взяли участь міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс, заступники міського голови Олександр Лисенко та Богдан Дубовський.

На порядку денному було 22 питання, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Депутати розглянули питання щодо внесення змін до програм фінансової підтримки КП «Смілакомунтеплоенерго» та КП «ВодГео» шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2019-2020 роки.

Майже півтора десятка проектів рішень стосувалися комунальної власності міста. Члени комісії розглянули питання про затвердження переліку об`єктів для приватизації у 2021 році, згоди на передачу в оренду майна, що нині на балансі закладів культури, освіти, охорони здоров`я, КП «ВодГео», КП «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія», КП «Готельний комплекс «Сміла» та управління економічного розвитку.

Окрім того, депутати розглянули питання про відчуження окремих житлових будівель та про безоплатну передачу транспортних засобів на баланс Смілянського комунального підприємства «Наш дім».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *