На бюджетній комісії розглянули питання орендної плати та прийому на баланс кисневого концентратора

img_3680_0Під головуванням Богдана Поліщука відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання.

У засіданні взяли участь міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс та заступники міського голови, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Розглянуто питання щодо розподілу орендної плати за оренду нерухомого майна, що перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Смілянська міська поліклініка».

Присутні опрацювали проєкт рішення про надання згоди прийняття на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» кисневого концентратора VIZION AR-10L.

Затверджено Статут комунального підприємства «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія» та Програму фінансової підтримки на 2021 рік у вигляді внесків до статутного капіталу та збільшення статутного капіталу.

Депутати погодили проєкт рішення щодо внесення змін до бюджету Смілянської міської територіальної громади на 2021 рік.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *