На бюджетній комісії підтримали виконання Програми розвитку міста та звернення щодо перерозподілу коштів

dsc_081416 березня під головуванням Юлії Любченко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності. У роботі комісії взяли участь заступники міського голови Олександр Лисенко та Тетяна Карло.

Члени комісії заслухали та підтримали основні тези виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2020 рік.

Депутати підтримали всі листи головних розпорядників бюджетних коштів щодо внесення змін до бюджету на 2021 рік відділу охорони здоров’я, а також управлінню праці та соціального захисту населення та управлінню ЖКГ.

Також підтримали проекти рішень щодо затвердження Програми з розробки Стратегії розвитку міста, безоплатної передачі необоротних активів на баланс управління економічного розвитку, дали згоду на передачу в оренду комунального майна.

Рекомендовано розглянути на черговій сесії міської ради проєкти рішень щодо включення майна до переліку об`єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2021 році та відчуження частини житлових будинків.

На завершення засідання депутати обговорили питання реконструкції центрального фонтану, повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *