На базі Ротмістрівської школи почав діяти табір з денним перебуванням дітей «Be Smart»

1 червня 2016 року на базі Ротмістрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів почав діяти табір з денним перебуванням дітей «Be Smart» (у перекладі з англійської – «Будь розумним!»), в якому школярі мають можливість не тільки відпочивати, а ще й удосконалювати навички в спілкуванні англійською мовою.

Завданнями забезпечення гармонійного літнього відпочинку в таборі є:

•  створення у вихованців табору гарного емоційного настрою в процесі вдосконалення рівня володіння англійською мовою;

• виховання громадянських якостей і почуттів;

• виявлення інтересів дітей, розвиток бажання отримати нові знання.

Але в першу чергу робота табору полягає в тому, щоб розширити світогляд, покращити знання учнів з англійської мови, формувати культуру іншомовного спілкування. Кожен день табірної зміни розпочинається зустріччю дітей із вихователем на ранковій лінійці, де директор табору оголошує план роботи на день. Лінійка продовжується цікавою ранковою розминкою англійською мовою. Перед проведенням екскурсій, рухливих ігор проводиться інструктаж з техніки безпеки.

Протягом тижня проводилися ігри «Compass Name Game; My Name is and I like to…» та ін., конкурс малюнків на асфальті до Дня захисту дітей, переглядали відеоролики про Україну «Ukraine is united» і англомовні країни «English-speaking countries», проводили вікторину «My Motherland» та ін. В англомовному таборі панує дружня атмосфера, діти охоче відвідують його щодня. Кожного дня з учнями проводяться заняття англійською мовою, основною метою яких є формування комунікативної компетенції.

Вчитель Атамась А.В. приділяє особливу увагу розвитку творчих здібностей учнів, використовуючи ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів, формують комунікативні вміння.

За інформацією Ротмістрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *