На автодорозі Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань під вантажівкою провалилася на мосту плита

1На мосту через Дніпро біля Черкас на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань 10 грудня близько 20.30 в результаті руху перевантаженої вантажівки MAN з причепом, стався пролом плити перекриття проїзної частини мосту.
Як повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Геннадій Андреєв, 10 грудня близько 20.30 на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км23+400 на мосту через річку Дніпро, водій вантажівки MAN-F200 з причепом KRONE AZW 18, перевозив вантаж зерна кукурудзи з Київської області до міста Миколаїв. Через перевищення допустимих вагових параметрів автопоїзду плити перекриття мосту не витримала навантаження і зруйнувалася. Загальна вага вантажного автомобіля, автопричепа та вантажу кукурудзи склала понад 50 тонн. Під час проїзду мостом під перевантаженим авто зруйнувалася плита перекриття мосту, внаслідок чого переднє праве колесо автопричепа повністю провалилося в утворений пролом, повідомляють у прес-службі САД у Черкаській області.
У Службі автомобільних доріг у Черкаській області зазначають, що пролом утворився внаслідок грубого порушення водієм цього автопоїзду Правил дорожнього руху щодо перевищення допустимих вагових параметрів перевезення вантажів вагою понад 40 тонн. На даному мосту введено обмеження по вазі транспортних засобів 40 тонн, про що водіїв заздалегідь попереджають дорожні знаки перед в’їздом на міст.
Дозвіл на перевезення даного вантажу через міст через Дніпро Службою автомобільних доріг у Черкаській області не надавався.
11 грудня силами спеціалістів філії «Золотоніська ДЕД» пролом ліквідовано, рух автотранспорту на мосту через Дніпро повністю відновлено.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *