На американському сайті написали про те, як працює смілянська бібліотека під час війни

Про Смілянську центральну бібліотеку для дітей пишуть на сайті Центральної регіональної бібліотеки Міннесоти (США) Minitex.

Зокрема, на американському ресурсі розповіли про діяльність дитячої бібліотеки в період повномасштабної війни росії проти України. Матеріал розміщено за сприяння партнера дитячої бібліотеки м. Сміла Сенді Бекінгем, співробітниці Центральної регіональної бібліотеки Міннесоти.

“Юлія Близнюк — завідуюча сектором обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів Центральної дитячої бібліотеки м. Сміла, Україна — описала, як бібліотека продовжує обслуговувати відвідувачів у розпал посилених нападів з боку росії та перебоїв з водопостачанням, теплом та електроенергією, які їх супроводжують.

Незважаючи на ці труднощі, ракети та безпілотники, якими росія обрушує нашу інфраструктуру, бібліотеки продовжують служити людям. У бібліотеці беруть участь у благодійних акціях на підтримку Збройних Сил України та беремо участь у програмі USAID «Мріємо та діємо». Щотижня проводять заняття, на яких діти навчаються медіаграмотності та проходять профорієнтацію. Тут і театральні вистави, і зустрічі з аніматорами та талановитими земляками, і улюблені майстер-класи.

Кілька разів світла не було цілу добу. За таких складних обставин бібліотечні працівники повинні бути гнучкими та готовими до імпровізації, керуючи бібліотекою та її подіями. Зараз ми плануємо майстерні, де не потрібна електроніка.

Попри все, наша бібліотечна система залишається потужним фронтом інформації та культури. На початку повномасштабної війни ми організували новий вид послуг:”Бібліотечне укриття”. Ця послуга надає безкоштовний доступ до психологічної допомоги, Інтернету, настільних ігор, фільмів, мультфільмів, журналів, газет, гарячого чаю з частуваннями та теплого спілкування.

Кожен день наближає нас до дня перемоги! Вірте в Збройні Сили України! Разом – ми сильні!”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.