35% перевірених об’єктів Сміли та району порушували санітарне законодавство

порушення санітарного законодавстваЗ початку карантину на території України (з березня 2020 року), для  запобігання поширенню на території Сміли та району COVID-19, фахівці Смілянського управління Держпродспоживслужби провели 1277 перевірок, порушення санітарного законодавства встановлені на 35% перевірених об’єктах.

Комісія, до складу якої увійшли також представники органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів Національної поліції, перевірила заклади продовольчої та непродовольчої торгівлі (у 57% та 13,6% випадків виявили порушення), ринки (34%), перукарні та салони краси (15%), заклади громадського харчування (31,4%), дитсадки (23,3%), школи (40,9%), дитячі оздоровчі (0%) та позашкільний заклади (100%), інтернатні заклади (100%), заклади профтехосвіти та ВНЗ (40%), а також лікувальні заклади (50%) та окремі підприємства.

Найбільше порушень зафіксували в інтернатних закладах та на підприємстві (на усіх перевірених об’єктах були порушення), не зафіксували зовсім лише в оздоровчих дитячих закладах.

Найбільш характерні порушення:

  • недотримання дезінфекційного режиму;
  • не створено умови для дотримання персоналом правил особистої гігієни;
  • не проводять постійний температурний скринінг працівників;
  • порушення збору використаних засобів індивідуального захисту та поводження з ними та ін.

За пропозицією служби тимчасово було відсторонено від роботи 168 осіб до проходження ними профілактичних медоглядів.

За правопорушення санітарного законодавства складено 88 протоколів про адміністративні правопорушення. На винних посадових осіб винесено постанови про накладення штрафів на суму 31 178 грн.

Тимчасово було призупинено експлуатацію 8 харчових об’єктів для проведення позапланового санітарного дня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *