На 10 об’єктах водопостачання області виявили порушення

вода лабораторіяГоловне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області продовжує здійснювати посилений державний санітарно-епідеміологічний нагляд за об’єктами питного водопостачання області.

За тиждень фахівці служби впровели 13 перевірок, комісійних обстежень об’єктів водопостачання. Порушення санітарних норм та правил виявили на 10 з них.

При позаплановій перевірці смілянського КП «ВодГео» виявили, що не виконані вимоги припису попередньої планової перевірки, повідомили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Під час обстежень локальних водогонів шкіл у селах Мельниківка, Костянтинівка, Куцівка, Тернівка, Сердюківка, Попівка, Пастирське виявлені порушення правил утримання зон санітарної охорони джерел водопостачання.

При плановій перевірці громадських криниць у Корсунь-Шевченківському – не представлені результати лабораторних досліджень води питної, не організовано знезараження води.

При перевірці водогону Ковтунівської сільської ради виявилося, що відсутні паспорт на джерело питного водопостачання, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи щодо виробництва питної води, не дотримуються режими у зонах санітарної охорони джерел питного водопостачання.

За результатами зазначених перевірок на керівників підприємств водопостачання, закладів освіти наклали 9 штрафів на загальну суму 2771 грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *