Мистецька школа–інтернат стала першою у Смілі «Школою миру»

На базі Смілянськаої спеціалізованої мистецької школи-інтернату Черкаської обласної ради відбувся семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи закладів освіти міста, які стали учасниками освітнього форуму.

Форум провели у рамках проєкту «Школа миру» з теми «Мистецтво спілкування: підкорюємо вершини разом».

Проєкт «Школа Миру» реалізувався за сприяння ГО «Поруч», Фонду громади міста Херсон «Захист» у партнерстві з Дитячим фондом Німеччини , Інституту Міжнародних Зв’язків, Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Упродовж вересня-листопада 2022 року учасники освітнього процесу мистецької школи були залучені до активностей, які сприяли розвитку культури та мирного врегулювання конфліктів. Вагомим внеском від організаторів даного проєкту – було створення Класу миру.

Мистецька школа–інтернат стала другою в області та першою в місті Школою Миру.

Заступники директорів ознайомилися із роботою закладу, його участю у проєкті та стали учасниками локацій, які розкрили напрямки діяльності закладу в проєкті: «Місія нездійсненна», «Солом’яний дух у мистецькій», «Неупереджені думки», «Лайфхаки успішного спілкування», «Таємниці глиняних горщиків».

Підсумовуючи роботу форуму, учасники семінару, гості та батьки подякували колективу за можливість долучитися до участі у форумі та побажали колективу закладу подальших креативних кроків діяльності у статусі Школи Миру.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.