Мисливець має сплатити штраф за порушення правил полювання на Черкащині

Рішенням Черкаського районного суду від 16.10.19р. за порушення правил полювання накладено адміністративне стягнення на мисливця який добув об’єкти тваринного світу понад встановленої норми.

Про це інформує на сторінці у мережі Facebook начальник Управління екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков.

Так, при проведенні рейдової перевірки інспекторами Управління державного екологічного нагляду у Черкаській області на території Кременчуцького водосховища виявлено мисливця, який добув пернату дичину у більшій кількості, ніж затверджено відвідним лімітом та дозволом (відстрільною карткою). У такий спосіб порушник добув 7 лисок.

Відносно недобросовісного мисливця складено адміністративний протокол за частиною 2 статті 85 КУпАП та направлено для розгляду до суду.

За результатами розгляду матеріалів грубого порушення полювання судом винесено ухвалу про притягнення порушника до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу на суму 1 тис. 700 грн. Крім того, мисливцю доведеться сплатити збитки, завдані державі внаслідок незаконно добутої дичини, на загальну суму 7 тис. грн.

Мисливців закликають бути відповідальними та дотримуватись правил полювання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *