Минулоріч смілянські лісівники провели 115 рейдів та склали на порушників 19 протоколів

b284c9df6352aa8a5888622bb09a9138З метою попередження та виявлення незаконних рубок, браконьєрства та інших лісопорушень працівники державної лісової охорони Смілянського лісгоспу постійно, згідно встановлених графіків, патрулюють ліси.

Впродовж 2020 року в лісгоспі працювали 2 мобільні рейдові групи, які провели 115 рейдів, склали 19 адмінпротоколів на 9146 грн. та на суму заподіяної шкоди – 4486 тис. грн., сплачені добровільно.

Найчастіші порушення – відсутність у мисливців необхідних документів, полювання в заборонених місцях та в недозволений час, складено 13 протоколів, нараховано та стягнено штрафів у розмірі 3196 грн.

З метою виявлення та фіксації лісопорушень у лісових насадженнях встановлено фотопастки, місцерозміщення яких лісівники постійно змінюють у лісових масивах. Автомобілі державної лісової охорони обладнані GPS-трекерами, а працівники мають при собі засоби фото та відеофіксації.

Також, Смілянський лісгосп тісно співпрацює з правоохоронними органами щодо здійснення спільних заходів у напрямку недопущення лісопорушень та незаконних рубок, а також попередження порушень лісового законодавства, інформує персцентр підприємства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *