Минулоріч на Смілянщині вилучили з обігу понад 800 кг недоброякісної продукції

У 2019 році фахівці Смілянського управління Держпродспоживслужби провели 24 планові перевірки у дошкільних навчально-виховних та лікувально-профілактичних закладах.

Так, на 83% перевірених об’єктах були виявлені порушення санітарних норм та правил.

Зокрема, медпункти дитсадків недостатньо забезпечені медобладнанням та медвиробами, використовується ігрове обладнання, без позитивних висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, до роботи в закладах допускаються працівники, які не пройшли в повному обсязі медичний огляд тощо.

Відповідно до Плану комісійних перевірок фахівці Смілянського управління Держпродспоживслужби взяли участь у 253 комісійних перевірках дошкільних закладів, шкіл, інтернатних, оздоровчих закладів, продовольчих магазинів та інших. Порушення санітарно-гігієнічних норм і правил виявлялись у 96% випадках.

За результатами перевірок керівникам направлено 18 приписів щодо усунення порушень.

За пропозиціями Смілянського управління Держпродспоживслужби власники об’єктів тимчасово відстороняли від роботи 193 працівника за несвоєчасне проходження медоглядів, вилучили з обігу понад 835 кг недоброякісної продукції, тимчасово призупинили експлуатацію 7 харчових об’єктів на санітарний день.

За виявлені порушення при планових та позапланових перевірках винесено 15 постанов про накладення штрафів на посадових осіб, штрафи утримано, інформують, у Смілянському управлінні Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *