Минулого року у черкащан вилучили 1,2 мільйона гривень готівки для погашення податкового боргу

Вилучення_готiвки_з_касиВ обласному управлінні ДПС нагадують, контролюючий орган має право стягувати кошти у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки платника. Провдиться це на підставі рішення суду.

Відповідно до ст. 95 ПКУ,  контролюючий орган замість платника податків на користь держави проводить заходи щодо погашення податкового боргу. Спочатку стягують кошти, які, а якщо цього недостатньо – проводиться продаж майна, яке перебуває у податковій заставі.

Ці заходи прочинають проводити не раніше, ніж через 30 календарних днів з дня надіслання платнику податкової вимоги. Контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків.

Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному КМУ (п. 95.4 ПКУ). Порядок стягнення затверджено постановою КМУ від 29.12.2010 р. №1244.

Так, управлінням по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Черкаській області за минулий рік у боржників вилучено 1,2 млн гривень готівки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *