МВС закликає: не вірте фейкам про відступ української армії

Не вірте у поширеним пропагандистськими ЗМІ фейкам про те, що нібито українська армія відступає! Українська нацгвардія, поліція, прикордонники перебувають на своїх постах, українські військові тримають захист.

Нещодавно відбувся бій біля прикордонного пунку “Вільче” на Житомирщині. Нацгвардія спільно з прикордонниками відбивають спроби російського агресора і зараз ситуація контролюється, повідомляє Країна.інфо.

Михайло Подоляк, Офіс президента:
– Ситуація на середину дня дозволяє сказати, що оперативний задум Росії не спрацював. У них не вийшов бліц-кидок з усіх напрямків. Українська армія працює дуже добре. Росіяни потрапляють у полон та гинуть. Тим, хто потребує медичної допомоги, вона надається. Донбас – вистояли. Харківський напрямок – сил вистачає. На півночі та півдні країни вживаються всі зусилля, щоб заблокувати сили ворога. Проблемна ситуація у зв’язку з диверсантами та спробами десанту поблизу Києва. Важливо – виявляти максимальну пильність і відловлювати всіх ворожих бійців, хоч би ким вони були і що б не говорили. Усі політики, депутати різного рівня, лідери громад, мери міст зобов’язані робити все, щоб забезпечувати життя людей. Мета Росії – дестабілізація нашої держави. Це їм не вдалося та не вдасться.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *