«Музей в кишені»: працівники музеїв та заповідників вчилися працювати в соцмережах

121784511_2695137344135531_254992956859429424_oНа Черкащині активно впроваджується проєкт “Музей в кишені” від Департаменту регіонального розвитку. Тому Управління культури та охорони культурної спадщини разом із департаментом провели онлайн-навчання для музеїв та заповідників Черкаської області щодо роботи в соціальній мережі Instagram.

Проєкт “Музей в кишені” передбачає створення та ведення сторінок в Instagram відповідних установ задля інформування та приваблення туристів. Тому спеціалісти Департаменту регіонального розвитку розповіли представникам комунальних установ про те, як змістовно та візуально наповнювати свій акаунт. А спеціалісти нашого Управління показали технічний бік роботи в Instagram.

– У сучасному світі сторінки у соціальних мережах – це візитівка кожного і саме через них можна залучати нових відвідувачів. Тому практику ведення Інстаграму ми впроваджуємо і серед наших закладів. Розуміємо, що молодь – це також наша цільова аудиторія. Сьогоднішній тренінг – це ще один крок до популяризації ведення акаунтів у соцмережах. Це допоможе зацікавити якомога більше туристів і проінформувати багато людей про те, які у нас чудові заповідники та музеї, – резюмувала Людмила Фіть, начальниця управління культури Черкаської ОДА.

Пресслужба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *