МОЗ: вакцинація дітей передбачена лише в окремих випадках

діти вакцинаціяНаразі вакцинація дітей проти COVID-19 передбачена тільки в окремих випадках, тому відсутність щеплення проти COVID-19 не є підставою для відмови в прийомі дитини на навчання.

Про це повідомляє osvita.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У МОЗ нагадали, що рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики дозволяють можливість вакцинації дітей старше 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Зокрема, цю вакцину дозволено використовувати в Україні для дітей старше 12 років у разі, якщо дитина має високі ризики тяжкого перебігу та розвитку ускладнень після COVID-19.

Також, вакцина може бути використана для необхідності об’єднання сім’ї, якщо дитина виїжджає до країни, у якій для перетину кордону потрібен сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19, або міжнародного свідоцтво про вакцинацію, або дитина виїжджає на навчання до країни, де необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію.

Окрім того, вакцинація дітей від 12 років допускається, якщо дитина є учасником міжнародних заходів у країні, де для перетину кордону або для участі в заході необхідне міжнародне свідоцтво про вакцинацію або сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19.

Для отримання вакцини батьки дітей 12-15 років або самі діти віком 16-17 років можуть звернутися до педіатра або сімейного лікаря дитини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *