Мовою цифр: які суспільні та особисті цінності для жителів Черкащини на першому місці?

цінностіФахівці головного управління статистики у Черкаській області провели опитування членів домогосподарств щодо  самооцінки домогосподарствами рівня  своєї  матеріальної забезпеченості протягом 2018 року.

Так, щодо визначення найбільш значущих для них суспільних та особистих цінностей, то найбільшою цінністю за першим ступенем значущості  для жителів Черкащини є здоров’я. Так вважають 78,2% опитаних жителів домогосподарств. 20,1% поставили на перше місце сім’ю і дітей, 1,1% респондентів – матеріальний добробут.

На другому місці за значущістю для більшості – сім’я і діти. Так вважають 63,1% домогосподарств, здоров’я – 18%; матеріальний добробут – 10,5%.

За третім ступенем значущості: матеріальний добробут – вважають 53,7% домогосподарств, впевненість у завтрашньому дні – 27,0%, для 8,2% – це робота і кар’єра, для 6,5% – це соціальна справедливість, для 1,8% – це здоров’я.

Щодо оцінки зміни матеріального стану у 2018 році, 47,3% домогосподарств відмітили погіршення свого матеріального стану, 45,1% – вважають, що він залишився без змін, 7,6% – відмітили покращення.

Покращення свого матеріального стану в наступні 12 місяців очікують 7,8% домогосподарств,  погіршення – 40,7%. Без суттєвих змін він буде у 50,5% домогосподарств, решта – не змогла оцінити перспективи.

Вважають, що наступні 12 місяців будуть для розвитку економіки України сприятливими 2,8% домогосподарств Черкащини, сприятливими, але не в усьому – 12,3%, без будь-яких відчутних змін – 44,2%, несприятливими – 17%, несприятливими, але не в усьому – 23,1%, решта – не змогла оцінити перспективи для держави.

Відповідальність за добробут домогосподарств повинна нести як держава, так і вони самі – вважають 67,5% домогосподарств, переважно самі домогосподарства та переважно держава по 11,2%, повністю держава – 8,2%, решта – бачить себе господарем свого добробуту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *