Мовний табір для гімназистів

maryОдним із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам та здійснення позакласної роботи є створення літніх таборів з іноземних мов.
Гімназія імені В.Т.Сенатора має значний практичний досвід в організації та проведенні мовних таборів. Цього року в програмі роботи літнього мовного табору «Merry Gang» було враховано широкий спектр лексико – граматичного та мовного матеріалу за різноманітною тематикою.  Основна мета мовного табору – зацікавити учнів іноземними мовами, здобути необхідні мовні навички, подолати мовний бар’єр, удосконалити розмовну мову. Крім того, гімназисти мали можливість поєднувати навчання із захопливим відпочинком та отримали мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови.

Особливістю цьогорічного мовного табору була білінгвальна спрямованість. Основними мовами табору були англійська та німецька мови. За час перебування в таборі учні працювали над багатьма соціальними та країнознавчими проектами, завдяки яким отримали знання та вміння критично осмислювати соціальні питання та зважувати докази, навчилися обирати рішення усвідомлено, а також поглибили свої знання про те, що таке здоров’я та здоровий спосіб життя. Проекти над якими працювали: «National Button Day», “Imaginary Festival”, “Creating your own business”, “Governing and Island”, “How green are you?”.

Незабутні враження залишила подорож Дніпром на теплоході, пікнік на свіжому повітрі та нестандартні форми проведення занять в атмосфері взаєморозуміння, співробітництва, довіри та взаємодопомоги. Перегляд фільмів, мультфільмів, різноманітні конкурси та змагання спонукали не лише вдосконалити свої мовленнєві компетенції, а й отримати новий цікавий досвід та можливість застосувати свої знання на практиці.

Прес-центр гімназії

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *