Мотиваційні зустрічі, інспектування сімей та робота з підприємцями – теми щотижневої наради у Будинку рад

img_0492Перший заступник міського голови Олександр Лисенко провів щотижневу робочу нараду з структурними підрозділами, діяльність яких  координує, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради. Олександр Володимирович ознайомився з проблематикою кожного відділу та управління,  обговорив шляхи  вирішення нагальних питань.

На нараді Юрій Лагунов, начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи ознайомив з карантинними заходах, які діють на території міста до 30 квітня.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф’єв, доповів про те, що у Смілі провели 123 обстеження суб’єктів господарювання міста та провели роз’яснювальну роботу щодо недопущення виплати заробітної плати працівникам менше «мінімалки».

Директор міського Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Інга Гончаренко повідомила про те, що у Смілі заплановано провести мотиваційні зустрічі, майстер-класи. Також фахівці Центру проведуть  інспектування 14 сімей, де раніше були зафіксовані випадки домашнього насильства.

img_0483

img_0492

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *