МОН відмовилося від ідеї скасування заочної освіти

Міністерство освіти і науки наразі відмовляється від ідеї скасування заочної і вечірньої форм навчання для здобуття вищої освіти.

Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий, коментуючи ухвалення парламентом у першому читанні законопроєкту щодо розвитку індивідуальних освітніх траєкторій та вдосконалення освітнього процесу у вищій освіті, передає osvita.ua.

За його словами, відмова від ініціативи скасування заочної і вечірньої форм навчання сталася через аргументи громадськості та народних депутатів.

«Щодо заочної форми, навколо якої точилася найбільш запекла дискусія. Ми почули усі аргументи громадськості та депутатів – нині про її скасування не йдеться. Натомість ставимо перед собою завдання трансформувати цю форму навчання таким чином, аби це дійсно було про якість», – зазначив міністр.

Також він подякував парламентарям за підтримку законопроєкту.

Як відомо, напередодні розгляду законопроєкту парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій виключив норму про скасування заочної та вечірньої форм здобуття вищої освіти з проєкту документа.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.