МОН рекомендує організувати роботу пришкільних таборів

1-c668699-depositphotos-olesiabilkei_iМіністерство освіти рекомендувало забезпечити роботу пришкільних таборів, особливо в місцях компактного проживання тимчасово внутрішньо переміщених дітей.

Робота таборів з денним перебуванням може проводитись у вигляді тематичних змін, наукових, спортивних, мовних шкіл тощо, інформує osvita.ua.

«Під час літніх канікул педагоги закладу можуть проводити різноманітні форми виховної, навчальної та пізнавальної діяльності із врахуванням вікових особливостей дітей, їхнього творчого, інтелектуального і фізичного потенціалу. Велике значення надається ознайомленню дітей з українськими народними традиціями, обрядами, звичаями, формуванню національної культури та сприяти всебічному розвитку дитини», – зазначили в Міністерстві освіти.

Також у відомстві наголосили, що організація пришкільних таборів можлива лише за умови створення безпечних умов перебування дітей та вчителів, і саме органи місцевої влади мають самостійно вирішувати питання організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.