МОН просить використовувати залишки освітньої субвенції

Залишки освітньої субвенції не мають накопичуватись, а повинні бути спрямовані на підтримку освіти.

На цьому наголосили у Міністерстві освіти і науки, коментуючи накопичення залишків освітньої субвенції у регіональних бюджетах, передає osvita.ua.

За інформацією Державної казначейської служби, залишки коштів освітньої субвенції станом на початок року становили 5,6 млрд грн, а станом на 01 вересня майже 9,2 млрд гривень.

У МОН зазначають, що у разі забезпечення в повному обсязі оплати праці з нарахуваннями педагогічним працівникам, засновники можуть спрямовувати залишки коштів за освітньою субвенцією на оновлення матеріально-технічної бази закладів та установ освіти.

Насамперед залишки коштів за освітньою субвенцією можуть спрямовуватися на придбання шкільних автобусів, оснащення закладів освіти комп’ютерами та мультимедійним обладнанням, засобами навчання та обладнанням для навчальних кабінетів початкової школи, фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики, придбання підручників і посібників.

У МОН зазначають, що окрім того, залишки субвенції можуть використовуватися для здійснення інших заходів, зокрема поточний та капітальний ремонт закладів, придбання обладнання для їдалень, сучасних меблів, оснащення закладів освіти комп’ютерами й мультимедійним обладнанням, засобами навчання та обладнанням для навчальних кабінетів, STEM-лабораторіями, оснащення необхідним обладнанням інклюзивно-ресурсних центрів тощо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.