МОН пропонує школам провести безпековий урок для підлітків

Міністерство освіти і науки України пропонує учителям напередодні початку літніх канікул провести інноваційний безпековий урок «Літні пригоди без шкоди».

Урок допоможе навчити учнів таких життєво важливих навичок, як безпека на воді, правила поводження з вогнем, в інтернеті та на залізниці, інформує osvita.ua.

Метою уроку є не лише підвищення рівня обізнаності про потенційні загрози, а й розвиток в учнів критичного мислення та навичок швидкого реагування в небезпечних ситуаціях.

Для максимальної ефективності плани уроків розроблено з урахуванням вікових особливостей учнів з розподілом на 5–7 та 8–9 класи.

Заняття вбудовані в цікаву інтерактивну форму з використанням презентацій, рольових ігор та віртуальних симуляцій. Це дасть змогу зацікавити підлітків та глибше засвоїти матеріал.

Також кожен урок містить методичні рекомендації для вчителів, комплексну презентацію, що покриває всі чотири теми, одну інтерактивну вправу, одну комунікаційну вправу, а також такі додаткові навчальні матеріали, як брошури та чеклісти для поглиблення знань.

Заняття можна проводити на виховних годинах чи уроках «Основи здоров’я».

Батьки або інші законні представники дитини також зможуть використовувати додаткові матеріали для подальшого обговорення та поглиблення знань удома, що сприятиме створенню безпечного середовища для дітей.

ЗАВАНТАЖИТИ МАТЕРІАЛИ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.