МОН не розглядає ідею відмови від курсів історії та літератури

Міністерство освіти і науки не розглядає ідеї щодо відмови від шкільних предметів української літератури та історії України у навчальній програмі.

На цьому наголосив міністр освіти і науки Оксен Лісовий, передає osvita.ua.

За його словами, ці шкільні предмети є надважливими навчальними дисциплінами, що допомагають сформувати національну ідентичність школярів.

Він також підкреслив, що країна, яка перебуває у стані війни та боронить свій суверенітет і незалежність, навпаки має робити ставку на ці дисципліни, а також посилювати їх та модернізовувати відповідно до викликів сьогодення.

Окрім того, він висловив переконання, що шкільний курс історії має демонструвати дітям потужність України, аби кожен учень та учениця відчували власну спроможність бути стійкими та успішними.

Як відомо, міністр освіти і науки Оксен Лісовий після призначення на посаду висловив переконання, що та кількість предметів, яка наразі викладається учням українських шкіл, є складною для засвоєння, одночасно запросивши до діалогу представників громадськості.

Пізніше Лісовий, коментуючи ініціативу, наголосив, що МОН наразі не розглядає скорочення кількості ключових шкільних предметів. За його словами, йдеться лише про те, щоб викладання предметів у школі було сконцентровано на корисних знаннях, обсяг викладання яких має враховувати можливості дитини засвоїти його.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.